Kde hledat levné vybavení do koupelny?

Když jsme zjistili, jak častým tématem je cena rekonstrukce koupelny, rozhodli jsme se přiložit ruku k dílu a zjistit, kde hledat levné vybavení do koupelny, které vám ušetří peníze a bude stále v rozumné kvalitě.

Levné vybavení do koupelny je velké téma

Kde hledat levné vybavení do koupelny

Najít nábytek do koupelny, který vám bude vyhovovat, je samo o sobě dost náročné, ale abyste se do toho mohli pustit, je důležité samotný mít návrh koupelny. Navrhne vám ji kterákoliv firma, nebo si můžete návrh udělat sami zdarma.

Jakou barvu a styl bude vaše nová koupelna mít?

Už víte, jestli v koupelně budete mít sprchový kout nebo vanu, teď je ještě důležité vymyslet, jak to vlastně bude celé vypadat. Možná si říkáte, že to nikdy nevymyslíte, ale věřte, že vymyslet obyčejný design koupelny není zase tak náročné.

Začněte výběrem barvy obkladů, protože ty určují, co se bude v koupelně odehrávat dál.

Velikost sprchového koutu

Rozhodli jste se, že budete mít v koupelně sprchový kout? Dobrá volba, teď ještě vymyslet tvar a rozměry. Obecně doporučujeme umístit sprchový kout do niky a pak jen objednat sprchové dveře. Ale pokud na to nemáte v koupelně prostor, můžete zvolit klasické čtvrtkruhové nebo čtvercové sprchové kouty.

Co se velikosti týče, tak optimálním rozměrem, abyste se mohli v klidu osprchovat, je velikost 90×90. Pokud vám to prostor nedovolí, přijatelná je i velikost 80×80, ale menší už pořizovat nedoporčujeme. Ve sprchovém koutu pak není dostatek místa, a když ho používáte každý den, není to úplně příjemné.

Umyvadlo, toaleta, skříňky a další doplňky

Nastává chvíle, kdy je třeba doladit koupelnu k dokonalosti, a to jak po praktické, tak i vzhledové stránce. Při pořizování sanitárního nábytku doporučujeme myslet primárně prakticky, protože koupelnu budete využívat každý den.

K čemu vám bude nádherná koupelna, když se budete každé ráno tlačit u designového umyvadla? Nebylo by praktičtější pořídit raději dvojumyvadlo? Přesně to jsou otázky, které je důležité si při výběru nábytku pokládat.

Kde tedy hledat levné vybavení do koupelny?

Znovu platí dvakrát měř, jednou řež. Nespokojujte se s první nabídkou, ale určitě se vyplatí objednat vše na stejném místě. My doporučujeme obchod Wellmall.cz.

TIP: Přečtěte si také 4 trendy v koupelně